SIK SORULAN SORULAR

Lütfen aşağıdan bir konu seçin.

Ders Kaynaklarımız

Ürünlerimizin fiyat listesine linkten ulaşabilirsiniz, sırasıyla okul-bölüm-dersleri seçerek kaynaklarımızın fiyatını görebilirsiniz.

Fiyat Listesi için görsele tıklayın.

İçeriğini Görmek İstiyorum

Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencileri için 2019 yazından başlamak üzere, en fazla 5 ders seçebileceği, tek sınavla tüm ünitelerden sorumlu olunan, Haziranda kayıt, eylülde sınav olacak şekilde 11 haftalık yeni bir yönetmelik getirdi.

Bizde onlinefotokopi olarak AÖF öğrencilerinin yaz okulu programlarında derslerini istediği yarıyıldan seçmesine olanarak tanıyarak, kişiye özel kitaplar oluşturduk.

Çıkmış soru veya özet kitaplarınızı istediğiniz 5 dersi seçerek özgürce kendiniz oluşturabilirsiniz.

Yaz okulu Çıkmış Sorular ve Özet kitaplarını sipariş etmek için tıklayınız.

Çıkmış Sorular ve özetler ayrı kitaplarda olmak üzere satışa sunulmuştur. Örnekler için lütfen aşağıdaki görselleri inceleyiniz.

İçerisinde,

 • Dersin özeti,
 • Çıkmış sorular,
 • Pratik bilgiler,
 • Geçmiş yıllarda yapılan sınavların analizi,
 • Deneme sınavları
 • Çok sorulan sorular

mevcuttur. Yaklaşık 200 sayfa ve roman boyunda kitap şeklinde hazırlanan ürün içerisinde o derse ait (sadece 1 ders) tüm kaynakları bulabilirsiniz. Hem Anadolu Üniversitesi AÖF hemde Atatürk Üniversitesi AÖF için hazırlanmış kaynaklarımız mevcuttur.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki görselleri inceleyiniz.

İptal - İade - Değiştirme

Siparişlerde daima buradaki bilgiler esas alınır, dolayısıyla sipariş verdikten sonra siparişi doğru oluşturup oluşturmadığınızı mutlaka bu linkten inceleyiniz.

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse ve yanlış bir ürün sipariş ettiğinizi düşünüyorsanız, bize 05469881237 Whatsapp üzerinden ulaşarak siparişi iptal ettirmelisiniz.

Sipariş adresinize geldikten sonra paketi aldığınızda içeriği ile ilgili bir sorun varsa, ürünü iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

 1. Ürün içeriği ile ilgili ürün tanıtım sayfasında yazandan farklı bir ürün gelirse bizimle iletişime geçerek, iade veya değişim yapabilirsiniz.
 2. Sipariş vermede yapılacak bir hatadan dolayı, İade ve değişim işlemlerinde (Hangi üniversite olduğuna bakmadan, hangi ders olduğuna bakmadan verilen siparişlerde vb. müşteri kaynaklı hatalarda) gelen ve giden kargo ücretleri müşteriye aittir. Bu durumda kargo ücretleri müşteriden talep edilir.
 3. Mail ile yapılan gönderimlerde kesinlikle iade yapılmaz.
 4. İade veya değişim yapılacak ürün mutlaka bizim sözleşmemiz üzerinden tarafımıza gönderilmelidir. Sözleşme üzerinden tarafımıza gönderilmeyen ürün bize ulaşamaz.
 5. Kişiye özel tasarlanmış kitaplarda iade yoktur.
 6. İade ve Değişim kargoları için, sözleşmelir kargolar

Aras kargo – Manisa Alaşehir Şubesi Sözleşme Adı: Nöbetçi Fotokopi Emin Arif KAYA

MNG kargo – Manisa Alaşehir Şubesi Sözleşme Adı: Online Fotokopi Emin Arif KAYA

Kargolama

Değerli müşterimiz, kapınıza kadar gelip size ulaşamadan bize geri dönen bir kargo ne kadar üzücü olur değilmi?

Bu durumla karşılaşmamak için;

1. Sipariş esnasında kargo firmasını seçerken, sizi tanıyan, adresinizi bilen (en azından daha önce adresinize kargo getirmiş) bir kargo firması seçiniz.

2. Hiçbir kargo firması ile alakanız yok ise en azından, bu durum oluştuğunda gidip kendinizin şubeden alabileceği (şubesi size yakın olan) bir kargo seçiniz.

3. Kargo takibini yapınız, kargo takip numaranız yoksa, siparişiniz kargolandıktan 24 saat sonra, 05468981237 whatsapp hattımızdan takip numaranızı alabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki

Kargocular hiç bir zaman adresinize iki defa gelmezler, bir defa geldiklerinde sizi veya adresinizi bulamazlarsa, sizden gelip şubeden almanızı isteyeceklerdir.

Şubeye giderken yanınıza kimliğinizi almayı unutmayınız. Şubeye kendi gitme imkanınız yoksa, bir yakınınızı kendi kimliğinizle göndererek şubeden aldırabilirsiniz.

Kargo tercihi müşteri tarafından yapıldığından, bu durum kesinlikle onlinefotokopi firmamız ile alakalı değildir, dolayısıyla müşteri, kargo firması ile iletişime geçerek çözmelidir.

Siparişinizin ne durumda olduğunu her zaman sitemizdeki kargom nerede linkinden takip edebilirsiniz.

Kargonun tarafınıza ulaşması, onlinefotokopi siparişinizi hazırlayıp kagroladıktan sonra, 2-3 iş günüdür. Bu süreyi belirleyen etken daha çok kargo ile alakalıdır.
Doğu illerinde ve köy tipi dağıtımı günlük olmayan yerlerde bu süre uzayabilmektedir.

Sipariş Oluşturma

Hangi ürünü sipariş edeceğinizi ürünleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Sipariş sayfasında iken ürün görsellerine tıkladığınızda, ürün içeriği ile ilgili tüm ayrıntılı bilgi verilmektedir. Hangi ürünü sipariş edeceğinizi (çıkmış soru – deneme – özet – ders kitabı – tek kaynak) ürünleri inceleyerek kendiniz karar vermelisiniz.

Kendi ders çalışma prensibinize uygun ürünü seçmekte kendiniz karar vermelisiniz.

Firmamız sadece dökümantasyon işi yapmaktadır. Firmamızda kesinlikle eğitimci veya rehber çalışmaz. Dolayısıyla hangi ürünü sipariş etme konusunu bize danışmayınız.

onlinefotokopi.com sitemiz üzerinden sipariş verirken aşağıdaki ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

1. Kapıda Ödeme

Satın almış olduğunuz ürünün ücretini, ürün adresinize geldiğinde kargocuya ödeme yaparsınız. Ödeme nakit olabileceği gibi kredi kartı ile (ptt hariç diğer kargolarda) olabilir.

2. Kredi Kartı ile ödeme

Sipariş esnasında kredi kartı ile ödeme seçerseniz, sipariş formu sizi kredi kartı ile ödeme sayfasına yönlendirir. Kredi (veya banka) kartınızla ödeme yapıldığında ürün tarafınıza kargolanır.

3. Havale veya EFT ile ödeme

Ödemenizi bize ait olan banka hesaplarına yapacaksanız sipariş formunda havale eft seçeneğini kullanın. Banka Hesap numaralarımız

GARANTİ BANKASI KONYA-ZAFER ŞUBESİ

IBAN: TR450006200077000006651037  (Hesap Adı: Emin Arif Kaya)

1. Sitemizden sipariş verebilmek için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

2. Anadolu üniversitesi yaz okulu için hazırlanmış özel kaynaklarımızı sipariş vermek için tıklayın.

3. Whatsapp üzerinden 05468981237 numaramıza ulaşarak, beğendiğiniz ürünümüzün resmini, isim ve adresinizi yazarsanız siparişinizi biz oluşturabiliriz.

Load More

Son Yazılar

Yaz Okulu Kayıt Duyurusu

Açıköğretim 2019-2020 yaz okulu için ders kayıtları 20 Temmuzda başlıyor, İşte kayıt ve ders seçiminde dikkat edilmesi gerekenler,

Yaz okulu kayıt işlemi, Ders Seçimi ve Kayıt Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir.

Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler yaz okuluna kayıt yaptıramayacaklardır.

Yaz okuluna kayıt yaptıracak öğrenciler en fazla beş ders seçebilir.

Ders seçimi aof.anadolu.edu.tr adresi Kayıt Otomasyonu bağlantısı Yaz Okulu linkinden yapılacaktır. Öğrenciler, ödeme yapmadığı sürece ders seçimi yapabilir. Ödeme yapıldıktan sonra ders seçiminin yeniden yapılması mümkün değildir.

Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler 2019-2020 Öğretim Yılı Yaz Okulu Öğretim Gideri ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından gerçekleştirebilir. Yaz okulu kayıt tarihinin son günü olan 28 Temmuz 2020 tarihinde İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 23:59’a kadar ödeme yapılabilecektir. Ancak, yaz okulu kayıt tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapılamayabilir. Öğrenciler ödeme yaptıktan sonra aldıkları belgenin, 2019-2020 Öğretim Yılı Yaz Okulu Öğretim Gideri ödemesine ait olup olmadığını mutlaka kontrol etmelidir. Sadece eski borcunu ödeyen, ancak 2019-2020 Öğretim Yılı Yaz Okulu ders seçimine göre belirlenen kayıt bedelini ödemeyen öğrencilerin yaz okulu kayıtları yapılmaz.

28 Temmuz 2020 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve yaz okulu kayıt işlemi yapılmayacaktır. Yaz okulu kayıt süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında her ne sebeple olursa olsun, Yaz Okulu Öğretim Gideri ödemesini yapmayan öğrenciler, 2019-2020 Öğretim Yılı Yaz Okulu kayıt hakkını kaybeder.

Öğrencilerin yaz okulunun yapıldığı öğretim yılı bahar dönemindeki öğrencilik statüsü değişmez.


 1. Ata Aöf Online Final Sınavı Hakkında Bilgilendirme Bir Cevap Yazın
 2. Atatürk Üniversitesi AÖF Öğrencileri için Kayıt Takvimi Güncellendi Bir Cevap Yazın
 3. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim 2020 Akademik Takvim Yayınlandı. Bir Cevap Yazın
 4. Yaz Okulu Hakkında Bilmeniz Gerekenler Bir Cevap Yazın
 5. A’dan Z’ye Yaz Okulu Bir Cevap Yazın
 6. Aöf’den Yaz Okulu Müjdesi Bir Cevap Yazın
 7. Atatürk Üniversitesi AÖF’de İkinci Üniversite öğrencileri için kayıtlar başladı. Bir Cevap Yazın
 8. Açıköğretim Ders Kayıtları Ne Zaman? Bir Cevap Yazın
 9. Anadolu AÖF Artık Kitap Dağıtmayacak Bir Cevap Yazın