SSS

Ders Kaynaklarımız

Ürünlerimizin fiyat listesine linkten ulaşabilirsiniz, sırasıyla okul-bölüm-dersleri seçerek kaynaklarımızın fiyatını görebilirsiniz.

Fiyat Listesi için görsele tıklayın.

İçeriğini Görmek İstiyorum

Açıköğretim Ders Kaynaklarının birebir baskısıdır ebat olarak 16-24 cm ölçülerindedir. (yaklaşık roman büyüklüğündedir. Özel kitap kağıdına baskılıdır.

Ders kaynağının birebir a4 büyüklüğünde spiralli dijital çıktısıdır.

Auzef öğrencileri için sisteme koyulan sunum dosyalarını fotokopi şeklinde 1 a4 yüzünde 4 slayt olacak şekilde dijital çıktısıdır. Zımbalı şekilde gönderilir

Okuduğunuz tüm dersler aynı yarıyıla ait ise, o yarıyıla ait çıkmış soruları, özet kaynaklarını veya deneme sınavları gibi kaynaklarını tek bir kitapta bir arada ekonomik fiyata temin edebilirsiniz.

Sadece bir derse ait çıkmış soru kaynaklarını sitemizden ayrı olarak fotokopi şeklinde satın alabilirsiniz, görsellerini inceleyiniz.

Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencileri için 2019 yazından başlamak üzere, en fazla 5 ders seçebileceği, tek sınavla tüm ünitelerden sorumlu olunan, Haziranda kayıt, eylülde sınav olacak şekilde 11 haftalık yeni bir yönetmelik getirdi.

Bizde onlinefotokopi olarak AÖF öğrencilerinin yaz okulu programlarında derslerini istediği yarıyıldan seçmesine olanarak tanıyarak, kişiye özel kitaplar oluşturduk.

Çıkmış soru veya özet kitaplarınızı istediğiniz 5 dersi seçerek özgürce kendiniz oluşturabilirsiniz.

Yaz okulu Çıkmış Sorular ve Özet kitaplarını sipariş etmek için tıklayınız.

Çıkmış Sorular ve özetler ayrı kitaplarda olmak üzere satışa sunulmuştur. Örnekler için lütfen aşağıdaki görselleri inceleyiniz.

İçerisinde,

 • Dersin özeti,
 • Çıkmış sorular,
 • Pratik bilgiler,
 • Geçmiş yıllarda yapılan sınavların analizi,
 • Deneme sınavları
 • Çok sorulan sorular

mevcuttur. Yaklaşık 200 sayfa ve roman boyunda kitap şeklinde hazırlanan ürün içerisinde o derse ait (sadece 1 ders) tüm kaynakları bulabilirsiniz. Hem Anadolu Üniversitesi AÖF hemde Atatürk Üniversitesi AÖF için hazırlanmış kaynaklarımız mevcuttur.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki görselleri inceleyiniz.

İptal - İade - Değiştirme

Siparişlerde daima buradaki bilgiler esas alınır, dolayısıyla sipariş verdikten sonra siparişi doğru oluşturup oluşturmadığınızı mutlaka bu linkten inceleyiniz.

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse ve yanlış bir ürün sipariş ettiğinizi düşünüyorsanız, bize 05469881237 Whatsapp üzerinden ulaşarak siparişi iptal ettirmelisiniz.

Sipariş adresinize geldikten sonra paketi aldığınızda içeriği ile ilgili bir sorun varsa, ürünü iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

 1. Ürün içeriği ile ilgili ürün tanıtım sayfasında yazandan farklı bir ürün gelirse bizimle iletişime geçerek, iade veya değişim yapabilirsiniz.
 2. Sipariş vermede yapılacak bir hatadan dolayı, İade ve değişim işlemlerinde (Hangi üniversite olduğuna bakmadan, hangi ders olduğuna bakmadan verilen siparişlerde vb. müşteri kaynaklı hatalarda) gelen ve giden kargo ücretleri müşteriye aittir. Bu durumda kargo ücretleri müşteriden talep edilir.
 3. Mail ile yapılan gönderimlerde kesinlikle iade yapılmaz.
 4. İade veya değişim yapılacak ürün mutlaka bizim sözleşmemiz üzerinden tarafımıza gönderilmelidir. Sözleşme üzerinden tarafımıza gönderilmeyen ürün bize ulaşamaz.
 5. Kişiye özel tasarlanmış kitaplarda iade yoktur.
 6. İade ve Değişim kargoları için, sözleşmelir kargolar

Aras kargo – Manisa Alaşehir Şubesi Sözleşme Adı: Nöbetçi Fotokopi Emin Arif KAYA

MNG kargo – Manisa Alaşehir Şubesi Sözleşme Adı: Online Fotokopi Emin Arif KAYA

Kargolama

Firmamız, size siparişlerinizi en hızlı biçimde teslim edebilmek için tüm kagro firmaları ile anlaşmalıdır, Üstelik kargo firmasını sorun oluşmaması için siz seçersiniz. Lütfen siparişlerinizde adresinizi bilen, daha önce adresinize dağıtım yapmış bir kargo firması seçiniz.

Anlaşmalı Kargolar PTT-MNG-YURTİÇİ-ARAS

Değerli müşterimiz, kapınıza kadar gelip size ulaşamadan bize geri dönen bir kargo ne kadar üzücü olur değilmi?

Bu durumla karşılaşmamak için;

1. Sipariş esnasında kargo firmasını seçerken, sizi tanıyan, adresinizi bilen (en azından daha önce adresinize kargo getirmiş) bir kargo firması seçiniz.

2. Hiçbir kargo firması ile alakanız yok ise en azından, bu durum oluştuğunda gidip kendinizin şubeden alabileceği (şubesi size yakın olan) bir kargo seçiniz.

3. Kargo takibini yapınız, kargo takip numaranız yoksa, siparişiniz kargolandıktan 24 saat sonra, 05468981237 whatsapp hattımızdan takip numaranızı alabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki

Kargocular hiç bir zaman adresinize iki defa gelmezler, bir defa geldiklerinde sizi veya adresinizi bulamazlarsa, sizden gelip şubeden almanızı isteyeceklerdir.

Şubeye giderken yanınıza kimliğinizi almayı unutmayınız. Şubeye kendi gitme imkanınız yoksa, bir yakınınızı kendi kimliğinizle göndererek şubeden aldırabilirsiniz.

Kargo tercihi müşteri tarafından yapıldığından, bu durum kesinlikle onlinefotokopi firmamız ile alakalı değildir, dolayısıyla müşteri, kargo firması ile iletişime geçerek çözmelidir.

Siparişinizin ne durumda olduğunu her zaman sitemizdeki kargom nerede linkinden takip edebilirsiniz.

Kargonun tarafınıza ulaşması, onlinefotokopi siparişinizi hazırlayıp kagroladıktan sonra, 2-3 iş günüdür. Bu süreyi belirleyen etken daha çok kargo ile alakalıdır.
Doğu illerinde ve köy tipi dağıtımı günlük olmayan yerlerde bu süre uzayabilmektedir.

Sipariş Oluşturma

Hangi ürünü sipariş edeceğinizi ürünleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Sipariş sayfasında iken ürün görsellerine tıkladığınızda, ürün içeriği ile ilgili tüm ayrıntılı bilgi verilmektedir. Hangi ürünü sipariş edeceğinizi (çıkmış soru – deneme – özet – ders kitabı – tek kaynak) ürünleri inceleyerek kendiniz karar vermelisiniz.

Kendi ders çalışma prensibinize uygun ürünü seçmekte kendiniz karar vermelisiniz.

Firmamız sadece dökümantasyon işi yapmaktadır. Firmamızda kesinlikle eğitimci veya rehber çalışmaz. Dolayısıyla hangi ürünü sipariş etme konusunu bize danışmayınız.

onlinefotokopi.com sitemiz üzerinden sipariş verirken aşağıdaki ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

1. Kapıda Ödeme

Satın almış olduğunuz ürünün ücretini, ürün adresinize geldiğinde kargocuya ödeme yaparsınız. Ödeme nakit olabileceği gibi kredi kartı ile (ptt hariç diğer kargolarda) olabilir.

2. Kredi Kartı ile ödeme

Sipariş esnasında kredi kartı ile ödeme seçerseniz, sipariş formu sizi kredi kartı ile ödeme sayfasına yönlendirir. Kredi (veya banka) kartınızla ödeme yapıldığında ürün tarafınıza kargolanır.

3. Havale veya EFT ile ödeme

Ödemenizi bize ait olan banka hesaplarına yapacaksanız sipariş formunda havale eft seçeneğini kullanın. Banka Hesap numaralarımız

GARANTİ BANKASI KONYA-ZAFER ŞUBESİ

IBAN: TR450006200077000006651037  (Hesap Adı: Emin Arif Kaya)

1. Sitemizden sipariş verebilmek için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

2. Anadolu üniversitesi yaz okulu için hazırlanmış özel kaynaklarımızı sipariş vermek için tıklayın.

3. Whatsapp üzerinden 05468981237 numaramıza ulaşarak, beğendiğiniz ürünümüzün resmini, isim ve adresinizi yazarsanız siparişinizi biz oluşturabiliriz.