AÖF Sınav Giriş Belgeleri Hakkında

Anadolu Üniversiesi Açıköğretim Fakültesi 2011-2012 eğitim yılından itibaren artık sınava giriş belgelerini adreslere göndermeyecek ve internet üzerinden yayınlayacaktır arkadaşlar. Sınava giriş belgelerinizi aşağıda tarif ettiğim şekilde internetten çıkaracaksınız yada sınavlara bir hafta kala herhangi bir Aöf bürosuna giderek sınava giriş belgenizi alabileceksiniz.

2011-2012 Eğitim döneminde;

Güz ve Bahar dönemi şeklinde yılda 4 kez sınava girecek olan kredili sistem öğrencileri aşağıdaki adrese girerek sınav giriş yerlerini öğrenebilecekler.

Güz dönemi ara sınav : 10-11 Aralık
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı ; 21-22 Ocak
Bahar Dönemi Ara SInav ; 7-8 Nisan
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı ; 2-3 Haziran’da yapılacaktır…

Kredili Sistem Öğrenci Girişi adresinden T.C. Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak sol üstte yer alan menülerden ” Sınav Giriş Belgesi ” linkine tıkladığınızda bilgileriniz karşınıza çıkacaktır. Yazıcıdan çıktı almak için sayfanın en altında link bulunmaktadır. Eğer şifreniz yoksa size en yakın Aöf bürosuna başvurarak şifre alabilirsiniz. Sınava giriş belgenizden çıktı almayı ihmal etmeyin.

İlk sınavı 7-8 Nisan’da yapıalcak olan yıllık sistemdeki bölüm öğrencileri sınav giriş belgesi için;

Yıllık Sistem Öğrenci Girişi adresinden TC Kimlik numaranız veya Anadolu Üniversitesinden almış olduğunuz e-mail adresinizle ve şifrenizi kullanarak giriş yapacaksınız, sayfanın üstündeki menülerden ” Sınav Giriş Belgesi ” linkine tıkladığınızda bilgileriniz karşınıza çıkacaktır. Yazıcıdan çıktı almak için sayfanın en altında link bulunmaktadır.. Şifreniz yoksa size en yakın Aöf bürosundan yeni bir şifre alabilirsiniz.

Eğer evinizde yazıcınız yoksa veya çıktı almaya imkanınız yoksa veya sınava giriş belgesini öğrenemiyorsanız en yakın AÖF bürosuna uğrayarak da bu belgeyi temin edebilirsiniz.
Şimdiden tüm sınavlarda hepinize başarılar dileriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir