2018-2019 için Yeni Ders Kaynakları

2018-2019 için Yeni Ders Kaynakları

Açıköğretim Fakülteleri için 2018-2019 eğitim-öğretim yılı akademik takvimleri belli oldu. Güz dönemi 2018-2019 ara sınav ve dönem sonu sınavları arasında yaklaşık 1 ay süre var ve bu süre hem çalışıp hem okumak zorunda kalan öğrenciler için bir hayli yoğun geçiyor. 

Sizde aynı fikirdeyseniz, açıköğretim 2018-2019 güncel ders kaynaklarını, yazın boş vakitlerinizde çalışarak sınavlarınıza hazırlanabilir, sınavlarda zorlanmadan geçebilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız 2018-2019 ders kaynaklarımızdan bazıları. 

Açıköğretimde okuduğunuz dönenin tüm ders kaynakları artık bir arada. Konu Özetleri ve Pratik bilgiler içeren Konu anlatımlı pratik bilgiler kitabımız size her biri yaklaşık 300 sayfa olan ders kitaplarınızın özeti halinde hazırlandı. 

Geçmiş yıllarda çıkmış sorular kitabımız okuduğunuz dönemin tüm derslerini içerecek şekilde üstelik tüm geçmiş soruları (Ara Sınav, Dönem Sonu, Üç ders (Ata aöf için bütünleme)) sınavları da dahil olmak üzere çıkmış soruları içerir. 

Soru çözmeye doyamayanlar için, değişik kaynaklardan derlediğimiz tüm dersler deneme sınavları kitaplarımız, sizi Açıköğretim soru havuzunun tümüne hakim olabilmeniz için, tüm kaynaklardan derlenerek hazırlandı. 

Ayrıca kredi tamamlamak için üstten aldığınız veya geçen yıldan kalan tek derslerinizi de düşündük. Bu dersler için Özet, çıkmış soru, deneme, pratik bilgiler, doğru yanlış testleri, boşluk doldurma testleri, çözümlü -açıklamalı sorular içiren tek kaynak kitaplarımız, geçmekte zorlandığınız derslerde her zaman yardımınıza yetişecek. 

İsterseniz her zamanki gibi derslere özel (çıkmış soru, deneme, özet vs. ) dijital çıktı olarak satın alabilirsiniz. 

galeri 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir