Anadolu Üniversitesi yeni öğrencilerine ”Merhaba” diyor

Anadolu Üniversitesi yeni öğrencilerine ”Merhaba” diyor

kredilisistemaofAnadolu Üniversitesi, yeni kayıt dönemiyle birlikte gelen öğrencileri karşılamanın heyecanını yaşıyor. Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Eskişehir Tren Garı’nda 2-6 Eylül günleri arasında oluşturulacak Kayıt Danışma Masaları yeni kayıt için gelen öğrencilere yardımcı olacak.

Anadolu Üniversitesine ilk defa kayıt yaptıracak adayların kayıt heyecanı başlıyor. Öğrenci Yerleştirme Sınavı (ÖYS)’nda başarılı olan ve üniversitenin örgün bölümlerini tercih eden adayların kayıtları, 2-6 Eylül günleri arasında gerçekleştirilecek.

Anadolu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile fakülte ve yüksekokullardan görevlendirilen akademik ve idari personeller tarafından, kayıt için gelen öğrencilere ve ailelerine kayıt hakkında genel bilgilendirme yapılacak. Anadolu Üniversitesi, yeni kayıt için gelen öğrencileri bilgilendirme ve yönlendirmenin yanı sıra, kayıt yaptıracakları birimlere ulaşmaları konusunda da Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Eskişehir Tren Garı’ndan Anadolu Üniversitesi yerleşkelerine ulaşım hizmeti verecek.

www.onlinefotokopi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir