Aöf Test Merkezine Bahar Dönemi Dersleri Eklendi.

Aöf Test Merkezine Bahar Dönemi Dersleri Eklendi.

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim fakültesinin geçmiş yıllarda sormuş olduğu soruları, deneme ve testler haline getirilerek kendinizi sınavdan önce test edebileceğiniz ve sınayabileceğiniz testler haline getirilerek, siz değerli öğrencilerin hizmetine sundu.

Açık öğretim fakültesi neredeyse her yıl kendi sormuş olduğu soruları diğer yılda aynısını veya benzerini sormaktadır. Bizde Onlinefotokopi ailesi olarak açık öğretimin yıllar içinde sormuş olduğu soruları, sizler için hazırlayarak testler haline getirdik, bu testler ile birlikte kendinizin ortalama ne kadar not alacağınızı öğrenebilirsiniz.
Açık öğretimde öncü kuruluş olan onlinefotokopi Test merkezimizde şu anda Lisans ve Önlisans olarak 61 tane bölüm bulunmakta olup toplam 641 ders içermektedir. Bu 641 tane dersi büyük özveri ve gayret ile sizlere hazırlayan onlinefotokopi ekibi sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Kaç soru var?

Test merkezimizde şu ana kadar 40 bin civarında sorular bulunmaktadır. Bu soruların hepsi çıkmış soruların çıkmış sorulardan meydana gelmektedir. Hangi bölümde okursanız okuyun, sizler için hazırlamış olduğumuz testlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin işletme okuyan bir öğrenci genel muhasebe dersini test merkezimizde sorularını çözerse, bu derste sizlerin başarı yüzde oranını görebilirsiniz. Ayrıca bu derste toplam kaç öğrenci çözdü,kaç öğrenci doğru veya yanlış yaptı bunları yüzdelik dilimler halinde görebilirisiniz.
Test Merkezimizde bu güne kadar bütün bölümlerden aof öğrencileri, 1milyona yakın soru çözüldü. Bu sorular ile kendini sınayan öğrenciler, sınavda neler yapacakları konusunda bilgi sahibi olmakta olup, bu sorular sayesinde sınavlarda başarılı bir şekilde derslerinizi geçebilirsiniz.
Test merkezimiz ile milyonlarca açık öğretim fakültesi öğrencileri, çıkmış soruları bu sayede çözüp, önümüzdeki yıl nasıl sorular çıkacağına dair bilgi sahibi olup, bu bilgiler sayesinde sınavdaki başarı oranını arttırabiliyor ve okulu bitirme konusunda bir adım daha önde oluyorsunuz. Test Merkezimiz ile büyük başarılara imza atan onlinefotokopi ekibi, her geçen yıl kendini yenilemekte olup bu sayede sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir