ÖĞRENCİLER DERS KAYDI İÇİN AÖF’YE , DERS GEÇMEK İÇİN ONLİNEFOTOKOPİ’YE KOŞUYOR…

ÖĞRENCİLER DERS KAYDI İÇİN AÖF’YE , DERS GEÇMEK İÇİN ONLİNEFOTOKOPİ’YE KOŞUYOR…

aöf kayıt yenileme başladı.

aöf kayıt yenileme başladı.

1 Eylül 2014 itibariyle açıköğretim fakültesi öğrencileri için kayıt yenileme başladı. Yeni ders kaydı için son tarih 16 Eylül. Şimdiden tüm öğrencilere 2014-2015 eğitim öğretim yılında sınavlarında başarılar dileriz.

Bilindiği üzere açık öğretim öğrencileri genellikle hep çalışan kesim olduğu için, ders çalışmaya ayıracağı fazla zamanı yok. Bundandır ki AÖF öğrencileri sınıfı geçmenin en kolay yollarını arar. Yıllardır açık öğretim öğrencilerini başarıya götüren firma olmayı görev edinmiş olan bizler sizlere bu yıl da sınav da başarılı olmanız için en yoğun şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Üstelik şimdi Ders Notları ve Deneme Sınavları ile de hizmetinizdeyiz.

Nasıl mı ?

AÖF kitapları çok donanımlı ve sayfa sayısı olarak çok fazla. 1 ders kitabı 250 sayfa ve ortalama 7-8 ders var. Zaten çalıştığı için ders çalışma imkanı fazla olmayan aöf öğrencileri hızlı ve verimli çalışma için çıkmış soruları seçiyor. Hem soru tipini görmek adına hem de hangi tarz sorular soruluyor bunu kavramak adına en doğru yol aöf çıkmış sorulardır.

Vakti olmayan öğrenciler soru kitapçıklarının arkasındaki cevap anahtarından doğru şıkkı üzerinde işaretleyip diğer şıklara hiç bakmayabilir. Tekrar çalışmalarımızda da aynı şekilde soru-cevap çalışıyoruz. Düzenli veya zaman buldukça günde yarım saat bu şekilde sorulara bakmak yeterli. Sınavda da bunlara paralel sorular sorulduğunu unutmayın…

Açıköğretim öğrencilerinin verimli ders çalışmaları neticesinde derslerinden zorlanmadan geçmeleri bizleri de işinden keyif alır hale getiriyor.

Bizlere ulaşıp teşekkür eden müşterilerimize teşekkürü borç biliriz; Hayatınızın umut ışığı hiçbir zaman sönmesin başarılarınızın devamını dileriz.
Prensip olarak başarılı olmanın en kısa yolu onlinefotokopi’den geçer.

onlinefotokopi Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir