Siparişim beklediğimden farklı geldi ne yapmalıyım?

Siparişim beklediğimden farklı geldi ne yapmalıyım?

Siparişlerde daima buradaki bilgiler esas alınır, dolayısıyla sipariş verdikten sonra siparişi doğru oluşturup oluşturmadığınızı mutlaka bu linkten inceleyiniz.

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse ve yanlış bir ürün sipariş ettiğinizi düşünüyorsanız, bize 05469881237 Whatsapp üzerinden ulaşarak siparişi iptal ettirmelisiniz.

Sipariş adresinize geldikten sonra paketi aldığınızda içeriği ile ilgili bir sorun varsa, ürünü iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

  1. Ürün içeriği ile ilgili ürün tanıtım sayfasında yazandan farklı bir ürün gelirse bizimle iletişime geçerek, iade veya değişim yapabilirsiniz.
  2. Sipariş vermede yapılacak bir hatadan dolayı, İade ve değişim işlemlerinde (Hangi üniversite olduğuna bakmadan, hangi ders olduğuna bakmadan verilen siparişlerde vb. müşteri kaynaklı hatalarda) gelen ve giden kargo ücretleri müşteriye aittir. Bu durumda kargo ücretleri müşteriden talep edilir.
  3. Mail ile yapılan gönderimlerde kesinlikle iade yapılmaz.
  4. İade veya değişim yapılacak ürün mutlaka bizim sözleşmemiz üzerinden tarafımıza gönderilmelidir. Sözleşme üzerinden tarafımıza gönderilmeyen ürün bize ulaşamaz.
  5. Kişiye özel tasarlanmış kitaplarda iade yoktur.
  6. İade ve Değişim kargoları için, sözleşmelir kargolar

Aras kargo – Manisa Alaşehir Şubesi Sözleşme Adı: Nöbetçi Fotokopi Emin Arif KAYA

MNG kargo – Manisa Alaşehir Şubesi Sözleşme Adı: Online Fotokopi Emin Arif KAYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir