Aöf Ara Sınav Sonuçları 30 Nisan’da Açıklanıyor…

Aöf Ara Sınav Sonuçları 30 Nisan’da Açıklanıyor…

Aöf Ara Sınav Sonuçları 30 Nisanda Açıklanıyor.

Aöf Ara Sınav Sonuçları 30 Nisanda Açıklanıyor.

Açıköğretim Ara Sınav Sonuçları 30 Nisanda Açıklanıyor.

Açıköğretim Fakültesinin 7-8 Nisan 2012 tarihlerinde yaptığı sınavın sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu. Anadolu üniversitesi rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre Ara Sınav sonuçları 30 Nisan 2012 ‘de Saat 16:00’da açıklanacak.

Final (Dönem Sonu) Sınavlarının 2-3 haziranda yapılacak olması sebebiyle Açıköğretim öğrencileri notlarının sabırsızlıkla açıklanmasını beklerken Final döneminin kısa olması öğrencilerde huzursuzluğa neden oldu.

Öğrencilere tavsiyemiz notların açıklanmasını beklemeden Final sınavı için hazırlıklara başlaması. Show TV de yayınlanan Üni-ver-site adlı programa katılan Anadolu Üniversitesi Rektörü gerekli açıklamayı yaptı. ve Öğrencilerinin konuyla ilgili sorularını canlı yayında yanıtladı.

Bilindiği üzere bu sene sınav sonuçlarının 27 Nisanda açıklanması bekleniyordu. Açıköğretim Fakültesinden yapılan açıklamaya göre Ara sınav sonuçları 30 Nisan 2012 tarihinde AÖF Büro üzerinden açıklanacak. Hatırlanacağı üzere açıköğretim tarihinin en büyük sınavını yapmış ve 1 milyon üçyüzbin öğrenciye aynı anda sınav yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir